Doprava a platba

Dodací podmínky

V případě bezhotovostní úhrady zboží expedujeme zásilku po připsání částky na náš bankovní účet: 107-3319050257/0100

V zásilce obdržíte doklad o koupi zboží (daňový doklad – fakturu), záruční list a český návod, pokud to charakter zboží vyžaduje. Nedílnou součástí zásilky je přepravní list našeho smluvního přepravního partnera.

U zboží, které v době zpracování objednávky nemáme na skladě, Vám zašleme informace o dostupnosti a dodání v co nejkratším termínu na vámi zadanou kontaktní elektronickou adresu.

Zboží odesíláme do tří pracovních dnů od obdržení objednávky, v případě jakéhokoliv zpoždění budete informování telefonicky, SMS či emailem.

 

Platební podmínky

Platbu za předmět smlouvy (zboží, služba) lze uhradit:

Ceny jsou platné v době objednávky. U zboží, které je označeno v „akci“ platí uvedená cena do vyprodání zásob. Cena za námi potvrzenou objednávku se nemění pokud je zboží skladem, v případě vyprodání a dodávky nového druhu zboží zařazeného v e-shopu si vyhrazujeme právo přizpůsobit prodejní ceny aktuálnímu kurzu zahraničních měn.

Ceny zboží jsou konečné a jsou uvedeny v Kč včetně příslušných sazeb DPH a PHE.

Expediční poplatky účtujeme zvlášť ve výši poplatku za vámi zvolený způsob přepravy, který se může změnit dle platných aktuálních cen přepravce.

Ceny za přepravu jsou kalkulovány pouze v rámci ČR.

 

Způsob dopravy

Česká pošta - 60,-Kč (včetně DPH);

• U zboží které to vyžaduje příplatek za křehké 25,-Kč včetně DPH 

• Do 24h po celé ČR v případě objednání do 12.00, nejpozději do 3dnů.

• Zboží je doručeno přímo na adresu zákazníka, v případě nepřítomnosti adresáta zanechá pracovník české pošty lístek s kontaktními informacemi na pobočku české pošty kde je zásilka uložena. V tomto případě si musí domluvit zákazník termín doručení      zásilky,popřípadě si může zboží sám vyzvednout. Vyexpedované zásilky můžete sledovat v on-line rozhraní Sledování zásilky.

• Česká pošta nabízí také aplikace pro chytré telefony, díky které můžete sledovat zásilku nebo vyhledat nejbližší poštu. Aplikace pro iPhone a Android.

• Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

 

PPL- Expresní přepravní služba - 120,-Kč (včetně DPH)

• Standartní doručení druhý den po předání zásilky přepravci

• Vyexpedované zásilky můžete sledovat v on-line rozhraní Sledování zásilky.

• PPL nabízí také aplikace pro chytré telefony, díky které můžete sledovat zásilku Aplikace pro iPhone a Android.

• Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

Používá se opensource systém OpenCart
Dobrá volba, © 2023